Rezystor stały do montażu przewlekanego 22 Ω 50 W 1 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA050F22R00FTE3
RS Components
RSS
29.75
x 2
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- LTA050F22R00FTE3
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 2 szt.
- Producent:
- VISHAY
- Obudowa:
- TO-220
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +14% (26.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 20+ | 200+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lta050f22r00fte3
Rezystor mocy Vishay wykorzystujący technologię grubowarstwową, zaprojektowany do obsługi 50 W przy temperaturze obudowy 25 °C po zamontowaniu na radiatorze.