Przycisk monostabilny 22mm wklęsły 1Z żółty CP1-30Y-10 1SFA619100R3013 /10szt./
TIM SA
Przycisk monostabilny 22mm wklęsły 1Z żółty CP1-30Y-10 1SFA619100R3013 /10szt./ Przycisk monostabilny CP1-30Y-10 to chwilowy element sterujący o średnicy montażowej 22 mm, przeznaczony do bezpośredniego montażu w panelach operatorskich; stosowany do krótkotrwałego załączania obwodów w układach sterowania maszyn i urządzeń. Cechy techniczne
Typ: monostabilny (chwilowy) — sprężynowy powrót do pozycji spoczynkowej. Średnica montażowa: 22 mm; kształt: wklęsły, kolor: żółty. Styki: 1Z (1 styk zwierny, NO); brak styków NC. Podświetlenie: brak (produkt nieoświetlony). Obudowa: metal chromowany. Maksymalne napięcie pracy: do 300 V. Stopnie ochrony: IP66, IP67, IP69K — odporność na kurz, krótkotrwałe zanurzenie i mycie wysokociśnieniowe. Zakres temperatur pracy: -25 °C do +70 °C. Wymiary: szer. 30 mm × wys. 55 mm × gł. 30 mm; masa netto ≈ 33 g. Dodatkowe: brak pierścienia czołowego; konstrukcja przeznaczona do montażu panelowego.