3M MDT-A50/18 Rurka termokurczliwa z klejem, 3:1, od 50 mm do 18 mm, 1 m
Conrad Electronic
3M MDT-A50/18 Rurka termokurczliwa z klejem, 3:1, od 50 mm do 18 mm, 1 m RSS 189.00 189.00 153.66 + VAT
MPN:
MDT-A50/18
Kod:
Producent:
3M
Obudowa:
DO-18
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Rurki termokurczliwe 3M™ MDT-A to seria rurek termokurczliwych o średniej grubości ściance z klejem topliwym, które zapewniają niezawodne działanie przy łączeniu i zakańczaniu połączeń elektrycznych do 1,0 kV, a także ochronę mechaniczną i środowiskową. Rurka termokurczliwa MDT-A ma zewnętrzną ściankę wykonaną z usieciowanego poliolefinu, niezawierającego halogenów, oraz fabrycznie nałożoną warstwę kleju po stronie wewnętrznej.