05-36-D-0152-A-G
TME
RSS 4.23 4.23 x 1000
MPN:
05-36-D-0152-A-4-06-4-G
Kod:
05-36-D-0152-A-G
Zmiana ceny:
-0.29% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
4.24
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 152mm; 500mA; 60V