Infineon IGBT FF900R12ME7BPSA1 Ic 900 A Uce 1200 V AG-ECONOD kanał: Typ P 20 mW 7-pinowy Otwór przelotowy
RS Components
Infineon IGBT FF900R12ME7BPSA1 Ic 900 A Uce 1200 V AG-ECONOD kanał: Typ P 20 mW 7-pinowy Otwór przelotowy RSS 1536.29 1536.29 1249.02 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FF900R12ME7BPSA1
Kod:
351918
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.68% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
Infineon EconoDUAL 3 1200 V, 900 A podwójny moduł TRENCHSTOP IGBT7 z diodą 7 sterowaną emiterem i NTC.