Infineon Moduł IGBT F3L500R12W3H7H20BPSA1 Ic 315 A Uce 1200 V AG-EASY3B kanał: Typ P 20 mW Otwór przelotowy
RS Components
Infineon Moduł IGBT F3L500R12W3H7H20BPSA1 Ic 315 A Uce 1200 V AG-EASY3B kanał: Typ P 20 mW Otwór przelotowy RSS 867.84 867.84 705.56 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
F3L500R12W3H7H20BPSA1
Kod:
351899
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
Moduł Infineon Easy pack 3B 1200 V, 500 A 3-poziomowy NPC2 IGBT z TRENCHSTOP IGBT H7, EC7, S7, Rapid Diode, High Current Pin i NTC.