AC0201FR-071K96L
MPN:
AC0201FR-071K96L
Zmiana ceny:
+0.12% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 1,96kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C