AC0201FR-07470RL
MPN:
AC0201FR-07470RL
Zmiana ceny:
+0.16% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+ 100000+ 300000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 470Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C