PM5022S330MRC-0
TME
RSS 2.25 2.25 x 250
MPN:
PM5022S-330M-RC
Kod:
PM5022S330MRC-0
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-16% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.69
Ilość [ x szt]: 1000+
Dławik: drutowy; SMD; 33uH; Ipracy: 2,5A; R: 83mΩ; ±20%; 18,3x14mm