0805W8F3834T5E
TME
RSS 0.01 0.01 x 70000
MPN:
0805W8F3834T5E
Minimalne zamówienie:
70 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.82% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0805; 3,83MΩ; 125mW; ±1%; 150V; -55÷125°C