CQ06W4F2000T5E
TME
RSS 0.02 0.02 x 5000
MPN:
CQ06W4F2000T5E
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.59% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Rezystor: thick film; SMD; 1206; 200Ω; 250mW; ±1%; CQ; 200V