0603WAF3834T5E
TME
RSS 0.01 0.01 x 5000
MPN:
0603WAF3834T5E
Zmiana ceny:
-1.16% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 3,83MΩ; 100mW; ±1%; 75V; -55÷125°C