AC0201FR-1349R9L
MPN:
AC0201FR-1349R9L
Zmiana ceny:
-0.12% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 49,9Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C