IC23020.000M30.0EE1C Standard quartz, metal 20 MHz ±30 ppm, 30 pF, 10.7 mm x 4.3 mm x
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- IC23020.000M30.0EE1C
- Kod:
- Producent:
- RED FREQUENCY
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3.85% (13.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla ic23020
Red Frequency quartz, wired IC 23 metal enclosure 20 MHz ±30 ppm 10.7 mm x 4.3 mm x 3.5 mm 30 pF