Przewód pomiarowy BU-2020SR-A-60-0 19A, Polichlorek winylu, 60 V, kolor: Czarny, dł. 12 in, Mueller Electric
RS Components
RSS
63.65
51.75 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BU-2020SR-A-60-0
- Kod:
- Producent:
- MUELLER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +148% (26.10.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla mueller
Przewód pomiarowy Mueller Electric z dwoma końcówkami, który zawiera standardowy wtyk bananowy 4 mm na każdym końcu.