AC0201FR-1322K1L
TME
RSS 0.01 0.01 x 50000
MPN:
AC0201FR-1322K1L
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.25% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 22,1kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C