Zasilacz 2 -wyjścia DRS-480-24 Szyna DIN MEAN WELL 24V 480 W 431V dc
RS Components
RSS
970.80 + VAT
- MPN:
- DRS-480-24
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla drs
Zasilacz przemysłowy AC-DC MEANWELL na szynę DIN zapewnia napięcie wyjściowe 24 V DC przy 20 A. Posiada metalową obudowę i łączy w sobie funkcje zasilacza, DC-UPS i ładowarki baterii w jednym urządzeniu.