TracoPower TON 15-4812WISM Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 12 V/DC 1.3 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TON 15-4812WISM Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 12 V/DC 1.3 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
TON 15-4812WISM
Ostatnio widziany:
Kompaktowy konwerter o mocy 15 W, zakres wejścia 4:1, wersja przemysłowa open-frame, wykonanie w technologi montażu powierzchniowego, izolacja wejścia/wyjścia 2250 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie.