TracoPower THN 15-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 4 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 4 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 229.00 229.00 186.18 + VAT