TracoPower TEN 40-11022WIRH Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC +12 V/DC 1.666 A 40 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
399.00
324.39 + VAT
- MPN:
- TEN 40-11022WIRH
- Kod:
- Producent:
- TracoPower
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -9% (12.03.2026)