TracoPower TEN 20-11023WIRH Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC +15 V/DC 667 mA 20 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 20-11023WIRH Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC +15 V/DC 667 mA 20 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. RSS 319.00 319.00 259.35 + VAT