TracoPower TEN 6-11013WIRH Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC 15 V/DC 400 mA 6 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 6-11013WIRH Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC 15 V/DC 400 mA 6 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 209.00 209.00 169.92 + VAT
MPN:
TEN 6-11013WIRH
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (12.03.2026)