TracoPower THN 30-4815WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 30-4815WIR, 30 W, 12 V/DC, -12 V/DC, 1.25 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 30-4815WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 30-4815WIR, 30 W, 12 V/DC, -12 V/DC, 1.25 A, 1 szt. RSS 319.00 319.00 259.35 + VAT
MPN:
THN 30-4815WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (12.03.2026)