TracoPower THN 30-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 30-4813WIR, 30 W, 15 V/DC, -15 V/DC, 2 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 30-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 30-4813WIR, 30 W, 15 V/DC, -15 V/DC, 2 A, 1 szt. RSS 369.00 369.00 300.00 + VAT