TracoPower THN 30-2411WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5.1 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 30-2411WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5.1 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 359.00 359.00 291.87 + VAT
MPN:
THN 30-2411WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (12.03.2026)