TracoPower THR 10-7212WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5 V/DC 835 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THR 10-7212WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5 V/DC 835 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 209.00 209.00 169.92 + VAT
MPN:
THR 10-7212WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (12.03.2026)