TracoPower TEL 10-4815WI Przetwornica DC/DC, do PCB TEL 10-4815WI, DIL-16, 10 W, 416 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEL 10-4815WI Przetwornica DC/DC, do PCB TEL 10-4815WI, DIL-16, 10 W, 416 mA, 1 szt. RSS 129.00 129.00 104.88 + VAT
MPN:
TEL 10-4815WI
TracoPower
Obudowa:
DIL16
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
149.00
Obszar wejściowy 4: 1, kompaktowa metalowa obudowa DIL-16. Regulowane wyjście, izolacja I / O 1500 V / DC. Ciągła odporność na zwarcie, filtr wejściowy zgodnie z EN 55032, klasa A.