TracoPower TEL 10-4813WI Przetwornica DC/DC, do PCB TEL 10-4813WI, DIL-16, 10 W, 666 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEL 10-4813WI Przetwornica DC/DC, do PCB TEL 10-4813WI, DIL-16, 10 W, 666 mA, 1 szt. RSS 149.00 149.00 121.14 + VAT
MPN:
TEL 10-4813WI
TracoPower
Obudowa:
DIL16
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
159.00
Obszar wejściowy 4: 1, kompaktowa metalowa obudowa DIL-16. Regulowane wyjście, izolacja I / O 1500 V / DC. Ciągła odporność na zwarcie, filtr wejściowy zgodnie z EN 55032, klasa A.