TracoPower THM 15-2413WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THM 15-2413WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 299.00 299.00 243.09 + VAT
MPN:
THM 15-2413WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-19% (12.03.2026)