TracoPower THN 15-7223WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-7223WIR, 15 W, +15 V/DC, -15 V/DC, 500 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-7223WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-7223WIR, 15 W, +15 V/DC, -15 V/DC, 500 mA, 1 szt. RSS 339.00 339.00 275.61 + VAT