TracoPower THN 15-7222WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-7222WIR, 15 W, +12 V/DC, -12 V/DC, 625 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-7222WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-7222WIR, 15 W, +12 V/DC, -12 V/DC, 625 mA, 1 szt. RSS 229.00 229.00 186.18 + VAT