TracoPower THN 15-4825WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4825WIR, 15 W, +24 V/DC, -24 V/DC, 315 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-4825WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4825WIR, 15 W, +24 V/DC, -24 V/DC, 315 mA, 1 szt. RSS 319.00 319.00 259.35 + VAT
MPN:
THN 15-4825WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.24% (12.03.2026)