TracoPower THN 15-4815WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4815WIR, 15 W, +24 V/DC, 625 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-4815WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4815WIR, 15 W, +24 V/DC, 625 mA, 1 szt. RSS 289.00 289.00 234.96 + VAT
MPN:
THN 15-4815WIR
Zmiana ceny:
+3.58% (12.03.2026)