TracoPower THN 15-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC +15 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC +15 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
THN 15-4813WIR
Zmiana ceny:
-10% (12.03.2026)