TracoPower THN 15-4812WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4812WIR, 15 W, +12 V/DC, 1.3 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-4812WIR Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-4812WIR, 15 W, +12 V/DC, 1.3 A, 1 szt. RSS 289.00 289.00 234.96 + VAT
MPN:
THN 15-4812WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.58% (12.03.2026)