TracoPower THN 30-4811WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 30-4811WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 419.00 419.00 340.65 + VAT
MPN:
THN 30-4811WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Bardzo kompaktowe wymiary: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.