TracoPower THN 30-2422WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 1.25 A 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt
Conrad Electronic
TracoPower THN 30-2422WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 1.25 A 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt RSS 469.00 469.00 381.30 + VAT
MPN:
THN 30-2422WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Bardzo kompaktowe wymiary: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.