TracoPower THM 10-4821WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 1 A 10 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THM 10-4821WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 1 A 10 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. RSS 339.00 339.00 275.61 + VAT
MPN:
THM 10-4821WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zakres wejścia 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 5000 V/AC przeznaczona do pracy z napięciem roboczym 250 VAC , 2 x MOPP zgodnie z IEC/EN 60601-1, 3rd Edition, niski prąd upływu, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.