TracoPower THM 10-0523WI Przetwornica DC/DC, do PCB 5 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 333 mA 10 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THM 10-0523WI Przetwornica DC/DC, do PCB 5 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 333 mA 10 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. RSS 279.00 279.00 226.83 + VAT
MPN:
THM 10-0523WI
Zmiana ceny:
-15% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
329.00
Zakres wejścia 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 5000 V/AC przeznaczona do pracy z napięciem roboczym 250 VAC , 2 x MOPP zgodnie z IEC/EN 60601-1, 3rd Edition, niski prąd upływu, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.