TracoPower THL 20-2415WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 24 V/DC 835 mA 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THL 20-2415WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 24 V/DC 835 mA 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 309.00 309.00 251.22 + VAT
MPN:
THL 20-2415WI
Ostatnio widziany:
Kompaktowe wymiary 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm. Metalowa obudowa z izolowaną podstawą, zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.