TracoPower THL 10-2412WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC 830 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THL 10-2412WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC 830 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 179.00 179.00 145.53 + VAT
MPN:
THL 10-2412WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
199.00
10 Watt w obudowie metalowej o wymiarach 25,4 mm x 25,4 mm , zakres wejścia 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC 2:1, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.