TracoPower TEN 40-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 15 V/DC 2.67 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 40-4813WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 15 V/DC 2.67 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 549.00 549.00 446.34 + VAT
MPN:
TEN 40-4813WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
40 W w metalowej obudowie o wymiarach 50,8 mm x 24,4 mm , zakres wejściowy 4:1, dopuszczenia zgodnie z EN 50155. Odporność na temperaturę i wibracje zgodnie z EN 61373, odporność na zwarcia, zewnętrzne włączanie/wyłączanie.