TracoPower TEN 40-4810WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 3.3 V/DC 10 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 40-4810WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 3.3 V/DC 10 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 499.00 499.00 405.69 + VAT
MPN:
TEN 40-4810WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
40 W w metalowej obudowie o wymiarach wymiarach 50,8 mm x 50,8 mm x 10 mm, zakres wejścia 4:1, odporny na zwarcie, wyprowadzenia zabezpieczenie podnapięciowe, zdalne włączanie/wyłączanie.