TracoPower TEN 40-2423WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 1.33 A 40 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 sz
Conrad Electronic
TracoPower TEN 40-2423WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 1.33 A 40 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 sz RSS 429.00 429.00 348.78 + VAT
MPN:
TEN 40-2423WIN
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
499.00
40 W w obudowie o wymiarach 25,4 mm x 50,8 mm x 10 mm , zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, odporność na zwarcia, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.