TracoPower TEN 40-2412WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC 3.33 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
549.00
446.34 + VAT
- MPN:
- TEN 40-2412WIR
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla en50155
40 W w metalowej obudowie o wymiarach 50,8 mm x 24,4 mm , zakres wejściowy 4:1, dopuszczenia zgodnie z EN 50155. Odporność na temperaturę i wibracje zgodnie z EN 61373, odporność na zwarcia, zewnętrzne włączanie/wyłączanie.