TracoPower TEN 40-2410WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 8 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 40-2410WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 8 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 459.00 459.00 373.17 + VAT
MPN:
TEN 40-2410WIN
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
40 W w obudowie o wymiarach 25,4 mm x 50,8 mm x 10 mm , zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, odporność na zwarcia, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.