TracoPower TEN 30-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 30-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 6 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 409.00 409.00 332.52 + VAT
MPN:
TEN 30-2410WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Konwerter 30 W w metalowej obudowie o wymiarach 50,8 mm x 40,64 mm, 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, filtr wejściowy EN 55022, klasa A, zdalne włączanie/wyłączanie.