TracoPower TEN 25-2423WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 1 A 25 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEN 25-2423WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 1 A 25 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. RSS 339.00 339.00 275.61 + VAT
MPN:
TEN 25-2423WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zakres wejścia 4:1, odporny na zwarcia, zdalne włączanie/wyłączanie, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, filtr wejściowy EN 55022, klasa A.