TracoPower TEN 20-7222WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 833 mA 20 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 s
Conrad Electronic
TracoPower TEN 20-7222WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 110 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 833 mA 20 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 s RSS 499.00 499.00 405.69 + VAT
MPN:
TEN 20-7222WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
549.00
Konwerter 20 W w metalowej obudowie o wymiarach 50,8 mm x 25,4 mm, zakres wejścia 4:1, zgodnie z normą kolejową EN 50155 Odporność na temperaturę i wibracje zgodnie z EN 61373, filtr wejściowy EN 55022, klasa B.