TracoPower THN 15-2421WI Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-2421WI, DIP-24, 15 W, 5 V/DC, -5 V/DC, 1.5 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 15-2421WI Przetwornica DC/DC, do PCB THN 15-2421WI, DIP-24, 15 W, 5 V/DC, -5 V/DC, 1.5 A, 1 szt. RSS 239.00 239.00 194.31 + VAT